Závody ZPV ve Vehlovicích

07.10.2012 15:00

Dnes, v neděli 7.10.2012 jsme se vydali na závody Požárnické všestrannosti do Vehlovic. Celému našemu odjezdu předcházela, teď už úsměvná, záležitost se sháněním řidiče a to doslova na poslední chvíli. Nakonec se ale řidič přeci jenom našel.

Sraz před hasičárnou byl v 7.15. Na závody jsem měl jet já (David), Kuba, Lůca, Luky, Míša a Filip s tím, že prcci dají dohromady jedno družstvo za mladší a já poběžím za dorost. Bohužel, z neznámých důvodů, se nám nedostavil Filip a tak jsme vyrazili na závody ve velké nejistotě, zda vůbec mladší poběží. Nakonec nám ale Úžice, naši nejlepší parťáci, půjčili na běh malou Lucinku a vše zas bylo, jak má být.

Po nástupu si družstvo mladších vylosovalo pořadové číslo 15 a já za dorost číslo 6. Než se na mladší dostala řada, stihli vykoupit téměř všechny sladkosti a brambůrky :). Nakonec se ale přece jen dočkali a vyběhli. Celkově zaběhli trať za necelou půlhodinku a umístili se na krásném 9. místě z 21 soutěžících družstev. Po mladších běželi starší a tak jsme této pauzy využili, abychom si dali do nosu - byl výborný guláš.

Po starších přišly na řadu dorostenky a nakonec i dorostenci. Dorostenců běželo celkem 6 a bohužel jsem se já, spolu s jedním soutěžícím, zaběhl úplně mimo vyznačenou trať. Nahánělo nás několik hasičských vozů, ale nakonec nás přeci jenom našli. Alespoň jsme se postarali o menší rozptýlení a je se i navzdory této nemilé situaci umístil na 5. místě.

Celkově se závody moc povedly, ačkoliv nám počasí z většiny času nepřálo. To nám ale vůbec nebránilo si to celý užít. Děkujeme Filipovi za odvoz a Lucce, že to tam s námi zvládla :)

 

 

                                                                              David Strunecký (kronikář Minických Soptíků)

 

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2018 SDH MINICE