Soutěž "O pohár starosty města Kralupy nad Vltavou"

23.06.2012 16:00

Dne 23.6.2012 jsme pořádali již 11. ročník soutěže v požárním útoku "O pohár starosty města Kralupy nad Vltavou".

Naše družstvo se bohužel po technických problémech neumístilo. Na prvním místě v kategorii muži skončili hosté z Dobroměřic u Loun, na druhém místě Želízy a na místě třetím pak Nelahozeves. V kategorii ženy se zúčastnilo pouze jedno družstvo, a to družstvo Nelahozeves, které si ale první místo za předvedený výkon určitě zasloužilo.

Tento ročník jsme jako pořadatelé soutěžícím okořenili dodatečnou soutěží - "Minickou Metou", která všechny nesmírně pobavila. V této disciplíně se naše družstvo probojovalo na pěkné třetí místo. Druzí skončili "Tarzan Boys" (Úžice) a první místo vybojovali kluci z Nelahozevse.

Marek Škabrada

starosta SDH MINICE

FOTO naleznete ZDE!

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2018 SDH MINICE