Soutěž jednotlivců v Chlumíně

13.04.2013 08:00

Byla sobota 13. 4. 2013 a my jsme se směle vydali na závody do Chlumína. Šlo o přebor 60m jednotliv – 11. Ročník Memoriálu Hany Novotné pořádaný opět SDH Chlumín. Za deset osm jsme měli sraz na hasičárně, převlékli se do hasičského a jeli směr závodiště.

Po příjezdu jsme potvrdili svou účast, následoval nástup družstev a po poradě rozhodčích jsme pustili do boje. Nejdříve odběhli svůj velký závod ti nejmladší – přípravka. Páťa byl statečný a oba pokusy odběhl jak nejlépe uměl. Bereme-li v úvahu, že mu letos bude teprve 5 let a jsou to jeho první závody, předvedl skvělý výkon. Ze 13 nejmenších soutěžících se umístil takto:

Patrik Palička – 13. místo

Pak běžely mladší dívky, kterých bylo celkem 31 a mladší chlapci, kterých bylo 66. Umístili se nakonec takto:

Lucie Rychtaříková – 17. místo

Lukáš Palička – 59. místo

Filip Kubísek – 40. místo

Bohužel, nám moc nepřálo počasí. Ke konci závodu přišla vydatná přeháňka a do nás se pustila zima. Když jsme všichni doběhli, Lucka zavelela a aniž bychom čekali na výsledky, jeli jsme domu. Nechtěli jsme přeci nastydnout.

Nakonec jsme si i tak závody užili. Vyzkoušeli jsme nové helmy, dali si sušenky a jiné dobroty a měli se fajn! :-)

 

David Strunecký (kronikář Minických Soptíků)

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2018 SDH MINICE