Soutěž jednotlivců - Chlumín

14.04.2012 13:00

        V sobotu 14.4.2012 pořádalo SDH Chlumín 10.ročník Memoriálu Hany Novotné, kde děti soutěžily v přeboru jednotlivců na 60 metrů. Naše prezence proběhla již kolem osmé hodiny a po poradě vedoucích a rozhodčích se v devět hodin uskutečnilo slavnostní zahájení. Poté se již spustil závod, který se zdál být nekonečný.

        Soutěžilo se v kategoriích: Přípravka, Mladší dívky, Mladší chlapci, Starší dívky a Starší chlapci. My jsme soutěžili jen v kategoriích mladší dívky a mladší chlapci a naše umístění dopadlo takto:

                                                  Michal Hora - 41. místo

Lukáš Hora - 17. místo

Lucie Rychtaříková - 17. místo

Jakub Rychtařík - 6. Místo

 

       Navzdory hrozícím předpovědím plných deště jsme měli tak krásně, že jsme tomu ani uvěřit nemohli. Po celou dobu nám svítilo sluníčko a my si tak celé klání užívali o to víc. Velké díky patří i Lucce, která s námi měla velkou trpělivost a moc nám s přípravou pomáhala. Já (David) a Tomáš jsme taky pomohli a hlavně jsme hodně fandili.

 

        Závody se tak celkově moc povedly a nezapomenutelná byla překvapivě hlavně cesta zpět, kdy nás pan Nejedlý st. pěkně povozil tou naší Avií.

 

 

David Strunecký (kronikář Minických Soptíků)

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2018 SDH MINICE