Netradiční soutěž do Vršku

27.10.2012 09:00

Dne 27.10.2012 jsme pořádali již třetí ročník netradiční soutěže do vršku. Tento závod pořádáme za účelem rozloučení se závodní sezónou. Tentokrát nám ale počasí nepřálo, byla zima a dokonce začal padat první sníh. To však neodradilo soutěžící družstva, která přijela v hojném počtu. Přijeli dobráci z Dobroměřic, Úžic, Přešína a Nelahozevsi. Po náročném a zmrzlém dni jsme se dočkali konce a vyhlášení.

Umístění bylo následující:

Kategorie muži - 1.místo - SDH Dobroměřice

                       2.místo - SDH Úžice

                       3.místo - SDH Přešín "B"

                       4.místo - SDH Minice

                       5.místo - SDH Přešín "A"

V kategorii ženy soutěžili pouze odvážné ženy z Nelahozevsi, které samozřejmě získali zasloužené 1.místo.

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2018 SDH MINICE