Jarní splutí řeky Sázavy

10.04.2013 12:00

Dnes jsme se zúčastnili 5. ročníku akce "Jarní splutí Sázavy", který pořádá Sportovní klub hasiči Praha. Splutí bylo ve znamení pohodového setkání hasičů vodáků a jejich kamarádů. Zúčastnilo se přes 180 hasičů z celé ČR. Jela se opět trat dlouhá 16,3 kilometru z Týnce nad Sázavou do Pikovic. Letošní chladné počasí vodáky neodradilo, opět na startu i v cíli panovala velmi dobrá a přátelská atmosféra.

Naše tři posádky ve složení Dvořák R. - Nejedlý P.ml., Škabrada M. - Pleticha L. a Hejl D. - Ouřada M. se v kategorii C2 (dvoujčlenná otevřená kanoe), bohužel mezi první tři nejlepší nedostali, jelikož jak se říká vodáckým slengem, "udělali se" ,což je od medailových pozic odsunulo. Nicméně celý závod dokončily a těsně za vedoucí trojicí dojeli hned za sebou.

 

FOTO ZDE !!!

VIDEO-REPORTÁŽ ZDE !!!

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2018 SDH MINICE