I tento rok naše lezecká skupina absolvovala výcvik úspěšně...

23.10.2011 20:00

Stejně jako minulý rok se naše lezecká skupina ve složení Pavel Nejedlý ml., Jiří Nejedlý, Rudolf Dvořák a Marek Škabrada zůčastnila lezeckého výcviku pro práci ve výškách. Na základě dotace ve výši 10 000,-Kč, která nám byla poskytnuta z kraje, se nám tentokrát podařilo uskutečnit tento kurz přímo v Jeseníku a jeho malebném okolí. I přesto že zřizovatelem našeho JSDH je město Kralupy nad Vltavou, bohužel v této aktivitě nás nepodpořilo a tak celkovou částku kurzu tj. 18 000,- Kč jsme si museli doplatit sami z kasy SDH. I tak ale stálo za to si vyzkoušet lezecké dovednosti přímo na Čertových Kamenech a ostatním terénu Jeseníků. Všichni výše zmínění absolvovali lezecký kurz úspěšně a už se těší na příští rok, kdy si zase své znalosti opět prověří.

 

FOTOGRAFIE Z LEZECKÉHO KURZU NALEZNETE ZDE!

 

Za lezeckou skupinu JSDH MINICE,

Marek Škabrada

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2018 SDH MINICE