Dětský karneval

27.04.2013 20:00

Dne 27. 4. se konal již tradiční, v pořadí sedmý, Dětský karneval. Pořadatelem bylo opět SDH Minice, které se statečně ujalo organizace celé akce.

Okolo půl třetí odpoledne proběhlo oficiální zahájení a zábava se rozjela v plné parádě. Pro děti bylo v průběhu karnevalu připraveno několik her – například házení míčků do draka, shazování kuželek, nebo oblíbená židlovaná. Na každou soutěžící masku čekala malá sladká odměna. 

Byla vyhlášena i soutěž o tři nejhezčí masky karnevalu. Musí se nechat, že opravdu bylo z čeho vybírat. Pro odbornou porotu to bylo nesmírně těžké, vzhledem k tomu, že účast na letošním karneval byla opravdu hojná. Počet rejdících masek se pohyboval kolem 45. 

Ale porota nakonec přeci jenom ty tři vítězné masky našla – na třetím místě se umístila Malá čarodějka, na druhém místě krásná Beruška a první místo obsadili bratři Indiáni. Samozřejmě, kromě hlavních tří masek byly oceněny malým mlskem i všechny ostatní masky.

Po celou dobu karnevalu hrál dětem DJ v podobě starosty SDH Minice, který nezapomněl zahrátani nejoblíbenější Mašinku.

Velké díky patří SDH Minice, že takovou akci pro ty nejmenší z nás vůbec pořádá a také městu Kralupy, které poskytlo příslušné dotace umožňující vykouzlit na dětských tvářích ještě větší úsměv.

Všichni doufáme, že se za rok opět sejdeme a budeme si zase užívat velikou legraci.

 

Lucie Horová

Vedoucí mládeže SDH Minice

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2018 SDH MINICE